Slevové a věrnostní karty

Tiskneme také věrnostní a slevové karty. Jedná se nejčastěji o kartičku o rozměrech průkazu (cca 10 x 7 cm) z tuhého 300g (vizitkového) papíru, která má na zadní straně předtištěné obrysy prázdných políček pro otisk razítka. Zákazník / návštěvník tuto věrnostní slevovou kartu předkládá při nákupu nebo návštěvě podniku, kde mu ji obsluha potvrdí orazítkováním v políčku s příslušným pořadovým číslem. Dle vyhlášených pravidel je zákazník při dosažení určitého počtu odměněn (např. desátý oběd zdarma).

Slevová věrnostní karta
Ukázka provedení věrnostní slevové karty pro restauraci (vlevo přední strana kartičky, vpravo její zadní strana pro orazítkování).

Věrnostní slevové karty na míru

Přední i zadní stranu karty vám graficky upravíme na míru přímo pro váš podnik ZCELA ZDARMA !!! Doplníme na věrnostní slevovou kartičku vaše kontaktní údaje, adresu, telefony. Na přední stranu můžeme umístit fotografii vašeho podniku nebo obrázek, který bude nejlépe vystihovat vaši činnost. Na zadní straně lze upravit počet políček i jejich tvar a cílový bonus. (Akce může být např. pouze na šest návštěv kosmetického nebo masážního studia a jako bonus třicetiminutová masáž nebo jiná procedura zdarma.)Razítko pro bonusový program


Současně vám ke kartičkám dodáme také razítko vytvořené na míru za zvýhodněných podmínek. Nemusíte si pro tento účel draze pořizovat samostatně nové razítko - získate jej současně s věrnostními kartičkami v rámci zvýhodněné ceny celého balíčku.