Možnost malých sérií - již od 20ks !!!

20 ks = 780,- (944,- Kč s DPH) . . . 1ks = 39,- (47,-)
50ks = 1.750,- (2.118,- Kč s DPH) . . . 1ks = 35,- (42,-)
100ks = 2.900,- (3.509,- Kč s DPH) . . . 1ks = 29,- (35,-)
a dále kalkulace na dotaz
e-mail pro objednávky


reklamni předměty s potiskem

Oblíbená hra

Kdo by neznal otáčení a hledání dvojic. Známá česká hra na dvoulistu kvalitního silného křídového papíru s možností plné individualizace zadní strany všech 64 kartiček. Motivy, které zabaví hráče každého věku. Jednoduchá pravidla a mimořádná oblíbenost u dětí.

Výroba již od malých sérií

  • Formát dvoulist 22,5 x 32 cm
  • Křídový papír 300g
  • 2x 32ks kartiček (např. dvě sady běžné mariášové hry)
  • Výroba již od minimálního množství 20ks ve vašem designu

Ideální reklamní předmět

Kromě přizpůsobení zadní strany je na titulní straně dostatek místa pro vizitku (včetně loga, popisu činnosti či nabídky produktů, služeb nebo jiného sdělení). Ideální pro malé provozovny (telefonní číslo pizzerie - vždy po ruce), větší firmy (budování povědomí o značce) nebo pro mimořádné události (výročí, kulturní - sportovní akce) či veletrhy (malé množství vlastních dárkových předmětů pro VIP partnery - lze pořídit i na poslední chvíli jako "nouzové" řešení). Přestože se jedná o 3D reklamní předmět, lze jej navíc snadno vložit do obálky a zasílat poštou.

64 ks multifunkčních kartiček pro více her

Mimořádností sad s karetními motivy je možnost jejich použití také v dalších hrách. Např. u mariášového motivu jsou k dispozici současně dvě kompletní sady po 32 listech, což je dvojnásobek obvyklého počtu. Tento zvýšený počet a kompaktní rozměry umožňují skvěle vylepšený prožitek u některých her, jako je ZELENÁ LOUKA apod.

 

Také ve vánočním designu

vánoční pexe-karty

 

Otáčej a hledej dvojice
________________